top of page

Çocugumla Evdeyim Blog

FEMİLİFT


Sevgili Gül SURAL’ın davetinde Geçtiğimiz hafta Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Murat Emanetoğlu’nun muayenehanesinde blogger anneler ile bir araya geldik. Natürel bir konsept ile , doğal ikramlar harika bir uyum içinde sunulmakta, arka fondan gelen arp sanatçısının melodileri ile ortam daha da rahatlatıcı hale gelmekteydi.. Konumuz mühimdi: blogger bayanların rahat olması, kendini huzurlu hissetmesi için her şey düşünülmüştü; belli!

Dr. Emanetoğlu, bilgi birikimiyle, aydınlatıcı açıklamalarıyla, “HPV”, “genital siğiller” “genital estetik” ve “idrar kaçırma” gibi problemlerde kullanılan son teknoloji olan “FEMİLİFT”i anlattı bize.

İsrail menşeili ve dünyada bir çok yerde uygulamaya başlanmış, faydaları görülmüş olan bu Lazer yöntemini, Türkiye’de uygulamaya başlanmadan önce iki yıl kadar uygulanma sürecini ve sonuçlarını gözlemlemiş ondan sonra uygulamaya başlamış

PEKİ, FEMİLİFT NEDİR?

HPV virüsünün sebep olduğu genital siğillerde de etkili olmakta ve bu virüsün sebep olduğu rahim ağzı kanserinin belirli aşamalarında yine “FemiLift” teknolojisiyle tedavi edilebilmekte.

Normal doğum sonrası idrar kaçırma gibi problemler yaşayan annelerin ( hapşurma, öksürme gibi durumlarda bile) 30 dakika süren 3 seans, 4’er hafta arayla uygulanmaktadır . Doğumdan 6 hafta sonra uygulanmakta ve emzirmeyi etkilemeyen bu yöntemle, Vajinada zamanla koyulaşma, renk değişimi, asimetri, kuruluk gibi problemler, estetik ve ruhsal açıdan çözüme ulaşmaktadır. Ayrıca, idrar kaçırmada 18-80 yaş arası, cinsel hayatın kalitesinde ise 20-60 yaş arasında uygulayabilmektedir.

Dr. Emanetoğlu, son teknoloji bir sistem olarak Femilift; vajinal dokuyu güçlendirip form kazandırarak tamamen iyileşme sağlar.

Vajinal kuruluk, tekrarlayan enfeksiyonlar ve idrar kaçırma, kadınların hem cinsel hem de sosyal hayatlarını sıkıntıya sokmaktadır.

Femilift yöntemi ile yapılan genital estetik uygulamalar, sosyal hayatın kalitesini de arttırmakta, ruhsal açıdan da biz kadınlara destek olduğu bir gerçek.

Dr. Emanetoğlu ve ekibine, bizi bu ekiple tanıştırıp bilgilenmemizi sağlayan sevgili Gül Sural’a sınsuz teşekkürler,

Çocuğumla Evdeyim'i takip için;
  • Facebook Basic Square
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
bottom of page